Kadra

 • Dyrektor Zarządzający
  Dominik Czornak

  Wizją przedszkola jest dla Niego przede wszystkim zorganizowania placówki, która zaspokoi ogromne dla wieku przedszkolnego potrzeby ruchu, aktywności fizycznej i sportu. Obserwując dzieci będące w wieku od 3 – 7 lat zdał sobie sprawę, ze dla dzieci najważniejsza jest aktywność własna, a także, że przyzwyczajenia zakorzenione w najmłodszym wieku procentują w późniejszym życiu. Niepubliczne Przedszkole Akademia Muminków ma stać się miejscem w którym dzieci będą czuć się jak w domu, pod okiem wykwalifikowanej kadry zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne w dalszej edukacji szkolnej oraz rozwiną zainteresowania, które pielęgnowane w późniejszym wieku, będą miały szansę przerodzić się w pasję na całe życie.

   

   

  Dyrektor Ds. Pedagogicznych/Wychowawca
  mgr Michalina Grześko

  Nauczyciel kontraktowy z bogatym doświadczeniem zawodowym. Absolwentka Akademii Ignatianum, swoje kwalifikacje poszerzała poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach nauczycielskich. Posiada wyjątkowe podejście do dzieci, zawsze na pierwszym miejscu stawiając dobro swych wychowanków. Wciąż doskonali się zawodowo aby dzięki wiedzy i posiadanym umiejętnością móc sprostać oczekiwaniom swych podopiecznych. Wielostronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym jest dla Niej priorytetem w codziennej pracy, zajęcia dydaktyczne stara się przygotować tak aby pobudzić aktywność własną dzieci, ich kreatywność i wyobraźnię. Pragnie stworzyć miejsce pełne miłości i zrozumienia, dbając równocześnie o rozwój każdego dziecka.

   

  Gimnastyka Korekcyjna/Piłka nożna

  Katarzyna Sołtysińska

  Trener piłki nożnej UEFA A, ukończone studia I stopnia specjalność -gimnastyka korekcyjna.
  oraz studia II stopnia -wychowanie fizyczne. Trenerka szkoląca dzieci i młodzież w takich klubach jak Akademia Sportu Progres, PKS Jadwiga oraz trenerka kadry wojewódzkiej dziewcząt do lat 16. Realizatorka innowacji sportowej „Łączy Nas piłka” w szkole podstawowej. Członek sztabu szkoleniowego projektu Campus INTER MEDIOLAN. Dawniej reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet do lat 19 oraz była zawodniczka aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej kobiet KKPK MEDYK KONIN.
  Po zakończeniu kariery spowodowanym kontuzja swoją pasję zawodowego grania zamieniła na pasję trenerską!
   
   
   

  Zumba dla Dzieci

  Emilia Furman 

  Licencjonowany instruktor Zumba ® Fitness. Muzyka i taniec od najmłodszych lat były obecne w jej życiu. Mając 7 lat rozpoczęła edukację w Szkole Muzycznej, gdzie nauczyła się grać na skrzypcach i fortepianie. Poza szkoleniem Zumba Basic 1 ukończyła Szkolenie Zumbatomic ( obecnie ZUMBA® Kids Jr. i Zumba® Kids), Zumba Sentao, Zumba Toning i Zumba Aqua. Prowadzi zajęcia w wielu krakowskich klubach.

  Pani Emilia o swojej pasji: Zumba jest czymś co kompletnie zmieniło moje życie, czymś o czym nigdy nie marzyłam, czymś czego się nigdy nie spodziewałam. Na pewno nie jest tylko moją pracą… tak naprawdę uważam, że jestem jedną z najszczęśliwszych osób na świecie, że mogę robić to co kocham. Zumba daje mi tak jak i uczestnikom zajęć wiele radości, energii i pozytywnego myślenia które jest tak potrzebne w dzisiejszych czasach.

  Rytmika

  Eliza Ginter-Hermann

   

   

  Nauczyciel muzyki, rytmiki i angielskiego. Absolwentka muzykologii UJ i Studium Pedagogicznego UJ. Na zajęciach z rytmiki najchętniej korzysta z metod C.Orffa, Z.Kodaly’a i B.Strauss.

   

   

  Psycholog
  Dorota Krzywicka

  Przede wszystkim ceniony specjalista w dziedzinie psychologii dziecięcej. Pani Dorota Krzywicka znana jest również za rady udzielane w programie Ewy Drzyzgi, pt. „Rozmowy w toku” (TVN); doradza też czytelniczkom „Chwili dla Ciebie”. Autorka książki Pogotowie psychologiczne (2010), napisanej wspólnie z Ireną Stanisławską. Zapraszamy również do odwiedzenia witryny Pani Doroty oraz kontakt mailowy lub telefoniczny: http://www.dorotakrzywicka.pl/ .

   

   

   

   

   

Nabór trwa

Zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy online:

502-925-125

Facebook